ANGLIČTINA PRO DĚTI

VÝKOVÉ CENTRUM ANGLIČTINY HELEN DORON MLADÁ BOLESLAV
ANGLIČTINA, KTERÁ PŘINÁŠÍ SKUTEČNÉ VÝSLEDKY
Jsme jazyková škola s více než desetiletou tradicí, zabýváme se výukou angličtiny. Naše škola se zaměřuje  na výuku dětí – vlastníme licenci pro výuku angličtiny metodikou Helen Doron English, k jejíž výuce jsou naši lektoři  certifikovaní. Lektoři se i díky častým seminářům stále profesně rozvíjejí a jsou v kontaktu s novými způsoby učení.
Naši výuku zaměřujeme tak, aby studenti byli schopni dobře komunikovat, orientovali se v jazyce pokud možno bez doslovného překladu. Pochopili logiku jazyka a schopnost vyjadřování rodilých mluvčích a byli postupně připraveni ke složení mezinárodně uznávaných zkoušek.
VÝUKA DĚTÍ
Výuka angličtiny dětí u nás probíhá v rámci standardních kurzů Helen Doron English, které jsou určeny pro děti ve věku od 3 měsíců až po 19 let.  Tuto metodu britská lingvistka paní Helen Doron vylepšuje již více než 30 let – stále jsme o krok napřed před konkurencí. Výuka je rozdělena tak, aby dětem v různých věkových skupinách vyhovovala svým zaměřením a rychlostí.
Dětem se vždy věnují kvalifikovaní lektoři. I Vy máte možnost se s nimi seznámit na návštěvě  u nás, kde se můžete po objednání zúčastnit zkušební ukázkové hodiny zdarma a to ideálně již s Vašim dítětem. Vše si tedy vyzkoušíte nejenom Vy, ale i Vaše dítě.
Objednejte si naši ukázkovou hodinu zdarma a zúčastněte se jí i s Vaším dítětem!
AKREDITACE