SuperWebTricks Loading...

NOVINKA!

ZKOUŠKY NANEČISTO

SNÍDANĚ S SEBOU

OSLAVY NA KOUPÁKU

ANGLIČTINA PRO DĚTI

HELEN DORON ENGLISH – Angličtina pro Vaše děti!
Angličtina pro děti vyučovaná metodou Helen Doron je unikátním a prověřeným systémem výuky angličitny pro děti ve věku od 3 měsíců do 19 let.
Tato metoda je pro děti nejen zábavná, pomáhá také v rozvoji jejich intelektu, a to především u dětí předškolního věku. Za více než 30 let existence programu Helen Doron English úspěšně prošly těmito kurzy již více než dva miliony dětí.
Učíme děti anglicky stejným způsobem, jakým přijímají svůj mateřský jazyk. Během výuky se individuálně věnujeme každému dítěti. Metoda není jednostranně zaměřená, zahrnuje výtvarné, pohybové i hudební aktivity, a podporuje tak rozvoj všech smyslů. Během vyučovací hodiny, která trvá 45 – 90 minut, hovoří lektor s dětmi pouze anglicky. Metoda výuky angličtiny pro děti Helen Doron svým obsahem, slovní zásobou i zvolenými tématy odpovídá vždy zájmům dětí v příslušném věku, proto je tato výuka blízká všem dětem a jsou z ní velmi nadšené.
Výuka probíhá jednou až dvakrát týdně. Děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 4-8 členech. Děti do 4 let obvykle dochází v doprovodu jednoho z rodičů  nebo jiného z rodinných příslušníků. Vyučujeme v dopoledních i odpoledních hodinách.

 JIŽ 10 LET UČÍME V MLADÉ BOLESLAVI

AKREDITACE


Kurzy vedou zkušené a proškolené lektorky
Metodika nabízí celkem 10 na sebe navazujících kurzů včetně originálních materiálů
Kurzy jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk
Docházku u nás završí mezinárodně uznávanou zkouškou Cambridge, přímo v našem centru.

helen-doron

 


 

SuperWebTricks Loading...

NABÍZÍME

VÁNOČNÍ POSEZENÍ, OSLAVY

DÁRKOVÉ POUKÁZKY